• Wpisów: 137
  • Średnio co: 18 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 17:47
  • Licznik odwiedzin: 32 271 / 2521 dni
 
dee.jay.zelek
 
A co, jeśli dzisiaj umrę? Proszę, nie wiń siebie. Nie płacz. Nie wylewaj tych cholernych łez. Ja wylałam ich wystarczająco dużo, nawet za Nas dwoje. Nie niszcz siebie, nie zabijaj się. Nie tykaj się wódki, prochów, nie truj się niczym. Nie wspominaj moich czarnych tęczówek, wymarz z pamięci. Nie wspominaj mojego głosu, który słyszałeś tak często. Nie wspominaj mojego uśmiechu, którym darzyłam tylko Ciebie. Nie pamiętaj o moim uczuciu, które było tak silne. Nie pamiętaj, że kochałam Cię tak bardzo, że aż sprawiało mi to ból. Nie pamiętaj, jak bardzo mi Ciebie brakowało, gdy nie byłeś obok. I żyj tak, jak gdybym nigdy przedtem nie istniała. Obiecaj mi, że beze mnie nadal będziesz szczęśliwy. Rozumiesz? Przyrzeknij mi to. Przyrzeknij, że patrząc w niebo, nie będziesz szukać znaku ode mnie. Nigdy, zrozumiałeś? Nie wybaczyłabym sobie Twojego nieszczęścia, z powodu mnie. Bądź i żyj, nie pamiętaj mnie.
___________________________________________________

Nie mów mi że rozumiesz, bo to nie Twoje serce rozrywało się na tysiące kawałków, to nie Twoje wspomnienia spływały po policzkach.
____________________________________________________
Nie ogarniam swojego życia , nie ogarniam ludzi którzy życzą mi jak najgorzej a mijają mnie na ulicy mówiąc 'siema' nie ogarniam fałszywej przyjaźni , która ostatnio zdarza mi się często , nie ogarniam tej miłości która ciągle wystawia mnie do wiatru . Nie ogarniam siebie , życia , problemów . Jestem słaba , strasznie słaba . Nie daję rady więc odsuwam się na bok.
___________________________________________________

Któregoś dnia zostaną po mnie zdjęcia , pamięć i wspomnienia.Stos ciuchów nie poukładanych w szufladach będzie przypominał moją walkę z czasem. Książki i zeszyty będą przypominały o tym jak bardzo uwielbiałam odkładać wszystko na potem. Zapach moich perfum będzie wisiał w powietrzu. A zdjęcia w ramkach o wszystkich chwilach , które przeżyłam tu.

_____________________________________________________

  •  
  • Pozostało 1000 znaków